Karrier

Karrier illusztráció

Megpályázható állások
Építész /pályakezdő/

GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Kiket keresünk?

Dinamikusan fejlődő csapatunkba

  • építész technikusokat

  • építészmérnököket

  • műszaki managereket

keresünk!

Ha a felsorolt szakok egyikén végeztél, ha érdekel az építőipar, ha szeretnél egy professzionális, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ha szeretsz emberekkel foglalkozni, ha szeretnél biztos egzisztenciát építeni, akkor ne habozz, küld el nekünk önéletrajzod vagy bemutatkozó anyagodat és motivációs leveled.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Csatlakozz a régió meghatározó építőanyag kereskedéséhez!

Burkoló

A Gulyás Tüzép

Burkoló

munkatársat keres

Feladatok:

Hidegburkolási feladatok ellátása, minta boxok, panelek burkolása, szaniterek, bútorok beépítése a Gulyás Tüzép bemutatótermében

Elvárások:

Igényes, precíz, önálló, gyors munkavégzés

Burkolói végzettség

Együttműködés az áruházvezetővel és burkolat látványtervezőkkel

Előnyök:

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit adunk:

Teljes munkaidő

Versenyképes jövedelem

Stabil vállalati háttér

Kulturált munkakörnyezet

Hosszútávú munkahely

A munkáltató: Gulyás Tüzép, 4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.

Sofőr - gépkocsivezető / áruszállító

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Tehergépkocsi vezetése
  • Megrendelt áruk ütemezett kiszállítása vásárlók számára ill. terítő járatok
  • Rakodás, daruzás, karbantartás
  • Dokumentáció kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • B+C+E kategóriás jogosítvány

  • PÁV 2 vagy 3-as igazolás

  • Nehézgépkezelői vizsga
  • Könnyűgépkezelői vizsga
  • Digitális tachográf kártya
  • Min. 1 év tapasztalat pótkocsis szerelvénnyel
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
  • Önmagára és környezetére igényes, terhelhető
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélbarát hozzáállás

ELŐNYÖK:

  • Belföldi szállítmányozási tapasztalat, jó helyismeret Debrecenben,
  • illetve a környező földrajzi régióban
  • Építőanyag ismeretek
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

AMIT ADUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias légkör
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Újszerű flotta

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást
Személyes adatok

Adatkezelés

GSV Kft. adatkezelési tájékoztató:

Benyújtott pályázatával az önéletrajzában szereplő személyes adatait az Európai Parlament és Tanács 2016/679 rendeletének 6. cikk (1) bekezdésének a) pontja alapján legkésőbb az adatok megadásától számított 90 napig kezeljük rendszerünkben. Hozzájárulását a későbbiekben bármikor visszavonhatja, illetve kérheti adatainak törlését. Adatai kezelésével kapcsolatos részletes tájékoztatót a hivatalos honlapunkon elérhető „Adatkezelési tájékoztatóban” olvashat.

Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben adatainak kezeléséhez nem járul hozzá, úgy hozzájárulását bármikor visszavonhatja. Önéletrajzának megküldésével – hozzájáruló nyilatkozatának visszavonásáig- a hozzájárulást megadottnak tekintjük.

Csatlakozzon Hozzánk! Kövessen minket,hogy elsőként értesüljön híreinkről, akcióinkról, nyereményjátékainkról! instagram_logo