Karrier

Karrier illusztráció

Megpályázható állások
Építész /pályakezdő/

GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Kiket keresünk?

Dinamikusan fejlődő csapatunkba

  • építész technikusokat

  • építészmérnököket

  • műszaki managereket

keresünk!

Ha a felsorolt szakok egyikén végeztél, ha érdekel az építőipar, ha szeretnél egy professzionális, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, ha szeretsz emberekkel foglalkozni, ha szeretnél biztos egzisztenciát építeni, akkor ne habozz, küld el nekünk önéletrajzod vagy bemutatkozó anyagodat és motivációs leveled.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Csatlakozz a régió meghatározó építőanyag kereskedéséhez!

Külkereskedelmi ügyintéző-asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

• Meglévő szállítópartnerekkel történő rendszeres kapcsolattartás angol és magyar nyelven, e-mailben, levélben, telefonon.

• Szállítmányok összeállítása, vevőrendelések lebonyolítása külföldi és magyar beszállítókkal

• Gyártói adatbázis aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Angol nyelvtudás

• Magabiztos MS Office felhasználói ismeret

• Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

• Hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés

• Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

• Precizitás, gyorsaság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Felsőfokú végzettség

• Magas szintű Excel tudás

• Egyéb idegen nyelv(ek) társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

• Stabil háttér

• Versenyképes jövedelem

• Folyamatos szakmai fejlődés

• Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Személyes adatok

Adatkezelés

GSV Kft. adatkezelési tájékoztató:

Benyújtott pályázatával az önéletrajzában szereplő személyes adatait az Európai Parlament és Tanács 2016/679 rendeletének 6. cikk (1) bekezdésének a) pontja alapján legkésőbb az adatok megadásától számított 90 napig kezeljük rendszerünkben. Hozzájárulását a későbbiekben bármikor visszavonhatja, illetve kérheti adatainak törlését. Adatai kezelésével kapcsolatos részletes tájékoztatót a hivatalos honlapunkon elérhető „Adatkezelési tájékoztatóban” olvashat.

Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben adatainak kezeléséhez nem járul hozzá, úgy hozzájárulását bármikor visszavonhatja. Önéletrajzának megküldésével – hozzájáruló nyilatkozatának visszavonásáig- a hozzájárulást megadottnak tekintjük.

Csatlakozzon Hozzánk! Kövessen minket,hogy elsőként értesüljön híreinkről, akcióinkról, nyereményjátékainkról! instagram_logo